"Jezus dobrym Pasterzem" rekolekcje wakacyjne

Zapraszamy na rekolekcje wakacyjne, które odbędą się w Ośrodku rekolekcyjnym TABOR w Rzeszowie. Rekolekcje rozpoczniemy w sobotę 15. lipca o godz. 10.00, a zakończymy w środę 19. lipca (po obiedzie).

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 14 lipca. Prosimy, by w tym względzie nie sugerować się kartą uczestnictwa!

Ufamy, że rekolekcje wakacyjne wniosą w nasze życie nowe spojrzenie na drugiego człowieka, miłość i rodzinę. Nasz Pan, Dobry Pasterz, pragnie bowiem wprowadzić nas w przestrzeń Miłości, aby zniszczonym relacjom przywrócić pierwotny blask we wspólnocie Kościoła. Bo tylko Prawdziwa Miłość, mająca źródło w Chrystusie i bliskości z Nim, może życie człowieka zmienić, nadać mu właściwego znaczenia i właściwego sensu. A żyć w bliskości Jezusa znaczy należeć do Pasterza. Najgłębszym pragnieniem ludzkiego serca nie jest bowiem niezależność, ale przynależność do kogoś. Wybór należy do każdego z nas – czy chcę być tylko w owczarni, czy całkowicie należeć do Jezusa Dobrego Pasterza i pójść za Jego głosem. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w rekolekcjach wakacyjnych, podczas których tematem przewodnim naszych rozważań będzie Jezus jako Dobry Pasterz. Przyprowadźmy innych, których Pan stawia na naszej drodze.